YTTERFODER, mässing, koppar, 1800-tal.

4487111. YTTERFODER, mässing, koppar, 1800-tal.

Mässing med genombruten dekor, innerfoder i koppar,
Längd 32, bredd 25, höjd ca 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 250