BENGT LINDSTRÖM. färglitografier, 4 st.

4485611. BENGT LINDSTRÖM. färglitografier, 4 st.

ansikten,
signerade och numrerade 148/200,
30 x 25 cm,
totalt 40 x 34 cm.

något gulnade.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

ansikten,
30 x 25 cm,
totalt 40 x 34 cm.

något gulnade.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 291