GOLVVAS, sannolikt Arthur Percy för Gullaskruf. 1900-tal.

448502. GOLVVAS, sannolikt Arthur Percy för Gullaskruf. 1900-tal.

Blå glasmassa. Höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå glasmassa. Höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 999