HALLMÖBEl, lövträ, art deco, 1930-tal.

4484958. HALLMÖBEl, lövträ, art deco, 1930-tal.

Längd 67 bredd 30 höjd 56 cm.

Brukssslitage, märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 67 bredd 30 höjd 56 cm.

Antal besök: 443