TAKKRONA, MÄSSING, PRISMOR, 1900-TAL.

4482646. TAKKRONA, MÄSSING, PRISMOR, 1900-TAL.

Höjd med kedja ca 65 cm
Diam 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med kedja ca 65 cm
Diam 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 146