SPELKONSOL, Nintendo "Game Boy Advance" med spel "Pokémon Silver Version", 2000-tal.

4481706. SPELKONSOL, Nintendo "Game Boy Advance" med spel "Pokémon Silver Version", 2000-tal.

Med fodral. Mått: längd ca 15 cm, bredd ca 8 cm.

Normalt bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 426