BRÖDROST Electro Standard Katrineholm, typ 35, 1900-talets mitt.

4480630. BRÖDROST Electro Standard Katrineholm, typ 35, 1900-talets mitt.

Metall och backelit.

Bredd 25 cm.

Ytslitage, fläckar. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall och backelit.

Bredd 25 cm.

Antal besök: 212