SOFFBORD, "Tema", Hans Johansson, Karl Andersson & Söner, 1900/2000-tal.

447970. SOFFBORD, "Tema", Hans Johansson, Karl Andersson & Söner, 1900/2000-tal.

Rund skiva på hopfällbart underrede. Modellen formgiven 1987. Diameter 84 cm, höjd 55 cm.

Bruksslitage, repor och märken. skrapmärke vid bordskivans kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 370