HANS J WEGNER. Bänk i palisander för Andreas Tuck, Made In Denmark. Brännstämplad.

447880. HANS J WEGNER. Bänk i palisander för Andreas Tuck, Made In Denmark. Brännstämplad.

Rak modell med tvärgående ribbor av palisander. Tre benpar.
Längd 143, bredd 7,05, höjd 30 cm.
CITES-intygen medföljer.

Vattenfläckar, bruksskick.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

CITES-intygen medföljer.

Vattenfläckar, bruksskick.

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 1 264