APOTEKSVÅG, MÄSSING, 1900-TAL.

4478293. APOTEKSVÅG, MÄSSING, 1900-TAL.

Höjd 42, längd 37, bredd 20 cm.

Ålders- samt bruksslitage, märken/skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 133