AXEL OLSON. FÄRGLITO, ÖGAT SOM VAKAR.

4478258. AXEL OLSON. FÄRGLITO, ÖGAT SOM VAKAR.

signerad och numrerad HC 7/50,
blindstämpel Mourlot,
21 x 63 cm,
totalt 42 x 80 cm.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

blindstämpel Mourlot,
21 x 63 cm,
totalt 42 x 80 cm.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 167