ESAIAS THORÉN. LITOGRAFI, ANSIKTEN.

4477893. ESAIAS THORÉN. LITOGRAFI, ANSIKTEN.

signerad PT och daterad -51,
30 x 44 cm,
totalt 45 x 57 cm.

gulnad.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad PT och daterad -51,
30 x 44 cm,
totalt 45 x 57 cm.

gulnad.

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besök: 218