JOSEF FRANK. Necessär, "Tulpaner", 1900/2000-tal.

4476994. JOSEF FRANK. Necessär, "Tulpaner", 1900/2000-tal.

Handgjord textilväska. Mått 19 x 32 cm.

Bruksslitage. Skador och slitage på innerfoder. Smärre fläckar på textil.

Josef Frank (1885–1967)

Gör en kostnadsfri värdering!

Josef Frank (1885–1967)

Antal besök: 302