ESAIAS THORÉN. FÄRGLITOGRAFI, KOMPOSITION.

4476564. ESAIAS THORÉN. FÄRGLITOGRAFI, KOMPOSITION.

signerad, daterad -64 samt numrerad 27/75,
33 x 40 cm,
49 x 56 cm.

något gulnad.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 40 cm,
49 x 56 cm.

något gulnad.

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besök: 243