CARL-EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON. Forslandskap.

4475710. CARL-EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON. Forslandskap.

Olja på duk, signerad.

33 x 24,5 cm.

Rammått: 46 x 37 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

33 x 24,5 cm.

Rammått: 46 x 37 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 215