MARIANNE WESTMAN. Servis Elisabeth, Rörstrand.

4475355. MARIANNE WESTMAN. Servis Elisabeth, Rörstrand.

10 Mattallrikar, diameter 15 cm.
Kanna
6 Mattallrikar, diameter 27 cm.
8 Frukostskålar.
Mindre kanna
2 Skålar
7 Kaffekoppar med 9 fat.
Uppläggningsfat
2 Uppläggningsfat, längd 30-37 cm.
Skål Nytt Kök.

Ytslitage, repor.

Marianne Westman (1928–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna
8 Frukostskålar.
Mindre kanna
2 Skålar
7 Kaffekoppar med 9 fat.
Uppläggningsfat
Skål Nytt Kök.

Ytslitage, repor.

Marianne Westman (1928–2007)

Antal besök: 497