TREBENT PALL, TIDIGT 1900-TAL.

4475228. TREBENT PALL, TIDIGT 1900-TAL.

Höjd 47, sits diam 35 cm.

Ålders- samt bruksslitage, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47, sits diam 35 cm.

Antal besök: 133