SMINKBORD Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

4475189. SMINKBORD Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

4 lådor, löstagbar lådspegel. Skuren dekor, kannelerade ben med överkragning. Förgyllda beslag.

Höjd 70 + 74
Bredd 108
Djup 42

(cm).

Slitage, färgbortfall och skavmärken. Lådspegeln omarbetad äldre lådspegel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 + 74
Bredd 108
Djup 42

(cm).

Antal besök: 398