LITET VÄGGSKÅP MED VITRIN, 1900-TAL.

4475175. LITET VÄGGSKÅP MED VITRIN, 1900-TAL.

Höjd 48, längd 31,5, djup 15,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 228