JOSEF EKBERG. Vas, Sgraffito, Gustavsberg, 1923.

4474632. JOSEF EKBERG. Vas, Sgraffito, Gustavsberg, 1923.

Höjd 23 cm.

Slitage, repor, märken, glasyrdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Antal besök: 264