CARL-EINAR FIGGE FREDRIKSSON. Blomsterstilleben.

4474616. CARL-EINAR FIGGE FREDRIKSSON. Blomsterstilleben.

Olja på duk, signerad.

41 x 30 cm.

Rammått: 47 x 37 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

41 x 30 cm.

Rammått: 47 x 37 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 476