GOLVLAMPA "Raket" Teak, 1950/60-tal.

4474530. GOLVLAMPA "Raket" Teak, 1950/60-tal.

Tredeled fot i teak, stång i svärtat trä och mässing.

Höjd 120 (cm, utan lampa).

Mindre ytslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 (cm, utan lampa).

Antal besök: 587