BERTIL CARLSSON. Vinterlandskap.

4474382. BERTIL CARLSSON. Vinterlandskap.

Olja på duk, signerad.

73 x 60 cm.

Rammått: 81 x 69 cm.

Smärre ytslitage. Helhetsintrycket är gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

73 x 60 cm.

Rammått: 81 x 69 cm.

Antal besök: 199