GOLVFIGURIN "Pointer" Keramik, Italien.

4474278. GOLVFIGURIN "Pointer" Keramik, Italien.

Otydligt märkt i botten.

Höjd 75 cm.

Stor skada/lagning, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydligt märkt i botten.

Höjd 75 cm.

Antal besök: 459