ANDERS HELLSTEN. "Tångvägen, Torekov", olja på duk, signerad.

4473947. ANDERS HELLSTEN. "Tångvägen, Torekov", olja på duk, signerad.

Ca 44 x 67 cm, rammått ca 68 x 92 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 281