KANDELABER, malm, Menora. 1900-tal.

4473929. KANDELABER, malm, Menora. 1900-tal.

Vridbara ljusarmar.

Bredd 30, höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vridbara ljusarmar.

Bredd 30, höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 160