ÅKE WICKSTRÖM. Vinterkväll.

ÅKE WICKSTRÖM. Vinterkväll.
4473881. ÅKE WICKSTRÖM. Vinterkväll.

Olja på duk, signerad.

19 x 24 cm.

Rammått: 25,5 x 30,5 cm.

Smärre ytsmuts. Helhetsintrycket är gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

19 x 24 cm.

Rammått: 25,5 x 30,5 cm.

Antal besök: 198