PAUL HOFF. Figurin, stengods, skäggdopping, Gustavsberg.

4473646. PAUL HOFF. Figurin, stengods, skäggdopping, Gustavsberg.

Djupstämplad samt etikettmärkt. Höjd ca 12 cm, längd ca 18 cm.

Bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 167