SOFFBORD, teak, Alberts Tibro, 1900-talets mitt.

4473390. SOFFBORD, teak, Alberts Tibro, 1900-talets mitt.

Med tidningshylla, längd 110, bredd 53, höjd 57 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 664