SVEN ARNE GILLGREN. Vas, silver, Guldsmedsaktiebolaget GAB, signerad, 1973. Vikt 360 gram.

447336. SVEN ARNE GILLGREN. Vas, silver, Guldsmedsaktiebolaget GAB, signerad, 1973. Vikt 360 gram.

Cylinderformad med lätt avsmalnande form, kant med dekor av vågband.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 892