DUK, så kallad "brudkisteduk", quiltad, rokokostil, 1800-tal, 158 x 83 cm.

447306. DUK, så kallad "brudkisteduk", quiltad, rokokostil, 1800-tal, 158 x 83 cm.

Vinröd textil med foder i naturvitt. Quiltad dekor med rutmönster, rocailler och blomster.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 475