SYMPHONIUM Sent 1800-tal.

SYMPHONIUM Sent 1800-tal.
4472326. SYMPHONIUM Sent 1800-tal.

7 metallskivor.

Mått 12x19x17 cm.

Startar ej, ytslitage, lapp i innelocket saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 metallskivor.

Mått 12x19x17 cm.

Antal besök: 251