SCHÄSLONG 18/1900-tal.

SCHÄSLONG 18/1900-tal.
4471682. SCHÄSLONG 18/1900-tal.

Svarvade ben med hjultrissor, omklädd med leopardmönstrat tyg.

Höjd 38 / 61
Längd 65
Bredd 170

(cm).

Åldersrelaterat slitage, klädsel inte helt fastsatt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 / 61
Längd 65
Bredd 170

(cm).

Antal besök: 567