PABLO PICASSO. Efter, utställningsaffisch, litografiskt tryck.

4471668. PABLO PICASSO. Efter, utställningsaffisch, litografiskt tryck.

Dagermått ca 64x48 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagermått ca 64x48 cm.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 486