THOMAS HELLSTRÖM. Räv, modellnummer "6001" glaserat lergods, Nittjsö.

4470139. THOMAS HELLSTRÖM. Räv, modellnummer "6001" glaserat lergods, Nittjsö.

Glaserat lergods. Djupstämplad med tillverkarens märke samt stämpelsignering. Märkt med modellnummer: 6001. Etikettmärkt.

Höjd ca 19,5 cm.

Smärre ytslitage. Helhetsintrycket är gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19,5 cm.

Antal besök: 216