ERIK DIETMAN. "Poeten Paul Andersson Trollar".

4469302. ERIK DIETMAN. "Poeten Paul Andersson Trollar".

Färglitografi, signerad och numrerad 10/150.

52 x 42 cm.

Rammått: 73 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 42 cm.

Rammått: 73 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 239