PIPA, porslin och trä, sannolikt Tyskland, 18/1900-tal.

446873. PIPA, porslin och trä, sannolikt Tyskland, 18/1900-tal.

Handmålad dekor i form av tjäder.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 762