ANNA QUIST. "Synvilla" Keramik, 2017.

4467958. ANNA QUIST. "Synvilla" Keramik, 2017.

Signerad och daterad.
Motiv 26x10 cm
Rammått 53x53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad.
Motiv 26x10 cm
Rammått 53x53 cm.

Antal besök: 295