11 Mattallrikar, bredd 27 cm.
6 Djupa tallrikar, bredd 27 cm.
11 Matskålar
11 Tallrikar, bredd 23 cm.
2 Fat, bredd 33 cm.
1 Salladsskål, bredd 32 cm.
2 Skålar
2 Fat
10 Assietter.
4 Temuggar.
9 Kaffekoppar.
Ytslitage, repor.
11 Mattallrikar, bredd 27 cm.
11 Matskålar
11 Tallrikar, bredd 23 cm.
2 Fat, bredd 33 cm.
1 Salladsskål, bredd 32 cm.
2 Skålar
2 Fat
10 Assietter.
4 Temuggar.
9 Kaffekoppar.
Ytslitage, repor.