NILS G STENQVIST. "Fossilsnäcka", 2002.

4467165. NILS G STENQVIST. "Fossilsnäcka", 2002.

Blandteknik, signerad och daterad 2002.

Rammått: 52x42 cm.

Bildmått: 27x19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: 52x42 cm.

Bildmått: 27x19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 273