KNUD RASMUSSEN. Väggrelief, metall, signerad 78.

4466726. KNUD RASMUSSEN. Väggrelief, metall, signerad 78.

41x91 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x91 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 168