ROBERT HÖGFELDT.

ROBERT HÖGFELDT.
4466324. ROBERT HÖGFELDT.

Olja på pannå.
Bildmått höjd ca 37 cm.
Bred ca 45 cm.
Rammått höjd ca 60 cm.
Bred ca 68 cm.

Bortfall på ram samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4466324. ROBERT HÖGFELDT.

Olja på pannå.
Bildmått höjd ca 37 cm.
Bred ca 45 cm.
Rammått höjd ca 60 cm.
Bred ca 68 cm.

Antal besök: 155