ROBERT HÖGFELDT.

ROBERT HÖGFELDT.
4466271. ROBERT HÖGFELDT.

Olja på pannå
Höjd ca 37 cm.
Bred ca 45 cm.
Rammått Bred ca 64 cm
Höjd ca 56,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4466271. ROBERT HÖGFELDT.

Olja på pannå
Höjd ca 37 cm.
Bred ca 45 cm.
Rammått Bred ca 64 cm
Höjd ca 56,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 165