LINDSGÅRD.

LINDSGÅRD.
4466218. LINDSGÅRD.

Blandteknik. signerad.
Bildmått Bred ca 43cm.
Höjd ca 30 cm.
Rammått Bred ca 58 cm
Höjd ca 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4466218. LINDSGÅRD.

Blandteknik. signerad.
Bildmått Bred ca 43cm.
Höjd ca 30 cm.
Rammått Bred ca 58 cm
Höjd ca 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 230