LARS BIRGERSSON gouache, signerad.

4465694. LARS BIRGERSSON gouache, signerad.

Blidväder, Svinsjön Västanberg.
Bildmått 49x70 cm.
Rammått 58x90 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram medskador.
Lös i inramningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 49x70 cm.
Rammått 58x90 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram medskador.
Lös i inramningen.

Antal besök: 182