SÄNGBORD 1 par, teak, 1960-tal.

4464878. SÄNGBORD 1 par, teak, 1960-tal.

Fanerade med teak, 1 låda.

Höjd 50
Bredd 46
Djup 31

(cm).

Mindre ytslitage och fläckar, 1 skruv till benställning saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerade med teak, 1 låda.

Höjd 50
Bredd 46
Djup 31

(cm).

Antal besök: 801