OLLE BONNIER. Komposition.

OLLE BONNIER. Komposition.
4464812. OLLE BONNIER. Komposition.

Blandteknik, signerad.

14 x 26 cm.

Rammått: 22 x 34 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandteknik, signerad.

14 x 26 cm.

Rammått: 22 x 34 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 322