MILITÄRUTRUSTNING 1980-tal.

MILITÄRUTRUSTNING 1980-tal.
4464666. MILITÄRUTRUSTNING 1980-tal.

Ryggsäck, sovsäck, liggunderlägg.

Liggunderlägg bredd 62 cm.
Ryggsäckens höjd 60 cm.

Mindre bruksslitage, liggunderlägget med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Liggunderlägg bredd 62 cm.
Ryggsäckens höjd 60 cm.

Antal besök: 290