OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad 2019 a tergo.

4464472. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad 2019 a tergo.

Blandteknik på pannå, signerad och daterad 2019 a tergo.

60 x 60 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 60 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 201