LENNART RODHE. Komposition.

LENNART RODHE. Komposition.
4463957. LENNART RODHE. Komposition.

Litografi, signerad och daterad 2000, numrerad 12/30.

20 x 13,5 cm.

Rammått: 33 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram. Ram med ytsmuts.

Lennart Rodhe (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 13,5 cm.

Rammått: 33 x 28 cm.

Lennart Rodhe (1916–2005)

Antal besök: 307